Пошук

Календар

Архів записівХВПУСД
 Вівторок, 24.04.2018, 10:17
  
Головна » Статті » Позакласна робота » Позакласна робота

Позаурочне життя наших учнів
Учні ДНЗ «ХВПУ сервісу та дизайну» із задоволенням приймають участь у різноманітних училищних, міських та Всеукраїнських акціях, заходах, майстер-класах, фестивалях… Найкращою методологією набуття потрібних життєвих навичок є свідома та активна соціальна участь, спільна зайнятість та робота. Така діяльність сама по собі включає навчання комунікації, лідерським якостям, прагнення нових досягнень, побудову життєвих планів тощо, тобто все те, що передбачають тренінги та інтерактивні заняття. Відмінність полягає у тому, що навчання відбувається «по справжньому», а тому знання засвоюються краще. А ще така участь залишає по собі корисні справи.
 
Візити до Цюрупінської спеціалізованої школи-інтернату з іграми та подарунками. Зустрічі та спілкування завжди проходять в дружній атмосфері. Для вихованців інтернату дуже важливе розширене коло спілкування з огляду на подальшу інтеграцію до суспільного життя.
 
Учні училища завжди із задоволенням підтримують міські і загальнодержавні соціальні акції, часто самі стають організаторами соціальних заходів. Так і цього року, учні училища стали одними з організаторів і учасниками непересічної для міста події. Акція називалася «Херсон очами незрячих» і була спрямована на покращення доступності об’єктів міської інфраструктури для незрячих людей та людей з послабленим зором. Повідомлення про акцію розповсюджувала інформслужба ООН!!!
 
Допомога у підготовці святкових заходів вихованцям Цюрупінського інтернату для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.
Під час зустрічей відбувається живе спілкування між підлітками. Учні училища розповідають про особливості обраної професії, про перші кроки майже самостійного життя. Вихованці інтернату показують власні вироби прикладного мистецтва, розповідають про цікаві та знакові місця м. Цюрупінськ. Такі зустрічі завжди цікаві, бажані та корисні. А ще, зустрічам передувала підготовча робота з пошуку коштів на проїзд і забезпечення перукарських засобів (справжня фандрейзінгова компанія), що також є навчальним елементом.
 
Така діяльність для училища є традиційною та сталою.
Нижче наведено підтвердження у вигляді подяк учням від Херсонської обласної організації УТОГ за нашу роботу в минулому році. Кілька з відзнак Всеукраїнських конкурсів минулих років.
 
 Участь учнів училища в благодійних заходах Херсонської міської громадської організації матерів дітей-інвалідів «Серце матері». У проекті «Рівні можливості кожному» було передбачено здійснення ряду заходів, спрямованих на допомогу дітям з обмеженнями в розумовому й фізичному розвитку.
 
Велике значення приділяється екологічним заходам. Учні училища збирають сміття в парках м. Херсон та доглядають за прилеглою до училища територією. Заходи добровільні. В училищі постійно проводяться публічні акції, які дозволяють підліткам бути причетними до основних тенденцій та зусиль світової спільноти. Проводяться тренінги для розвитку саморефлексії, поглиблення знань про себе, визначення життєвих цілей і відповідних до них поведінки і способу життя.
 
Щороку учні та педагогічні працівники відвідують десятки виставок, вистав та інші мистецькі акції, що проходять в місті. Постійним місцем відвідування є краєзнавчий музей та драматичний театр ім. М. Куліша.
 
 
 Училище підтримує неформальний молодіжний рух та мистецькі заходи. «Театральна студія Кнехта» «Театр Тіней» За власні кошти та за власним бажанням ми їздимо по області для зустрічі з цікавими людьми та відвідування знакових міст.
 
Майстер – клас по виготовленню «кукол мотанок». В будинку народної художниці Поліни Райко. На арт – фестивалі футуризму в Чорнянці. У
 
часть учнів училища в реалізації програм молодіжної політики міськвиконкому та облдержадміністрації. Наші справи не залишаються непоміченими в місті.
 
Приклади виховної роботи в гуртожитку (організатори – вихователі в гуртожитку). Майстер – клас з кулінарії. ЗМІ про нас. Загальний наклад газет, які друкували статті про нас, або, посилалися на нас у зв’язку з соціальною та виховною роботою за останній рік склав більше 500 000 екземплярів !!! Крім того, десятки INTERNET – посилань (включаючи офіційні міжнародні) та роліки на теле-радіоканалах «Таврія», ТРК «Скіфія», ВТВ, ТРК «Україна».
Категорія: Позакласна робота | Додав: Admin (05.04.2011)
Переглядів: 464 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Категорії розділу

Позакласна робота [15]
Позакласна робота

Валюта


Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2018 |