Пошук

Календар

Архів записівХВПУСД
 Четвер, 24.05.2018, 21:32
  
Головна » Статті » Корисна інформація » Корисна інформація

ЗНО - 2011
За даними сайту http://crimeatest.org.ua/
ЗНО – 2011
Найчастіші запитання та відповіді на них
 
Коли буде проходити зовнішнє незалежне оцінювання у 2011 році?

Зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів, які вирішили стати студентами вищих закладів освіти, відбудеться із 2 до 24 червня 2011 року.

Які документи потрібно мати при собі для проходження на пункт пробного тестування?

Допуск на пункт тестування учасника пробного тестування здійснюється на підставі таких документів: - квитанція про сплату вартості послуг на проведення тестування з відповідного предмета; - персональна інформаційна картка-заява (надається під час реєстрації); - паспорт або свідоцтво про народження.

Де буде проходити пробне тестування?

Пункти тестування, які створено з дотриманням вимог УЦОЯО до їх організації, у містах: Джанкой, Євпаторія, Сімферополь, Феодосія, Ялта, Бердянськ, Василівка, Запоріжжя, Мелітополь, Пологи, Нова Каховка, Херсон, Севастополь. Окрім цих міст допускається відкриття пунктів пробного тестування в іншому населеному пункті у разі виявлення бажання взяти участь у пробному тестуванні в одну сесію більше 150 абітурієнтів (за умови здійснення повної реєстрації), яким зручніше проходити пробне тестування у ньому.

Коли можна отримати результати з пробного тестування?

Результат учасника пробного тестування визначається ним самостійно після виконання всіх завдань. Для цього учасник тестування по закінченні часу, відведеного для роботи з тестом, отримає інформацію з правильними відповідями до бланків типу А та схемою оцінювання завдань із розгорнутою відповіддю (бланків типа Б). Результати пробного тестування не використовуються для проведення конкурсу під час вступу до вищих навчальних закладів.

Чи можна повернути гроші за пробне тестування, якщо я пропустив саме тестування?

У разі неучасті особи в пробному тестуванні сплачені кошти не повертаються. Ця особа має право отримати комплект тестових матеріалів (тестовий зошит, бланки відповідей, інформацію з правильними відповідями) після 20 квітня 2011 року безпосередньо в Сімферопольському РЦОЯО (м. Сімферополь, вул. Семашка, 15).

Що таке Інтернет-тестування?

Кожному абітурієнту додатково буде надано право взяти участь в Інтернет-тестуванні з тих предметів, на які він повністю здійснив реєстрацію для участі у пробному тестуванні (крім російською мови). Під час Інтернет-тестування будуть використовуватися тести, що відповідають специфікаціям 2010 року, а також буде здійснено автоматичне визначення результатів за шкалами від 100 до 200 балів 2010 року.

Коли буде проходити Інтернет-тестування?

Проведення Інтернет-тестування (на сайті СРЦОЯО) для осіб, які зареєструвалися для проходження пробного тестування починається з 24 грудня 2010 року і триватиме до 14 січня 2011 року.

Коли можна зареєструватися для проходження ЗНО 2011 року?

Доступ до програми реєстрації буде відкрито з 9-00 год. 1 січня 2011 р. Пункти реєстрації розпочнуть роботу о 9-00 год. 3 січня. Завершиться реєстрація 28 лютого о 24-00 (за штемпелем поштового відділення).

Які документи необхідно мати при собі для реєстрації у ЗНО?

На дане питання ми можемо надати відповідь лише після підписання відповідних нормативно-правових документів.

З яких предметів проходитиме ЗНО у 2011 році?

- українська мова та література; - історія України; - математика; - біологія; - фізика; - хімія; - російська мова; - географія; - англійська, німецька, французька, іспанська мови (одна за вибором абітурієнта). (Відповідно до наказу МОНУ від 26.08.2010 р. № 833 «Про ЗНО навчальних досягнень осiб, якi виявили бажання вступати до вищих навчальних закладiв України в 2011 роцi»)

Які предмети є обов’язковими?

Обов'язковим для всіх вступників до вищих навчальних закладів є ЗНО з української мови i літератури. (Відповідно до наказу МОНУ від 26.08.2010 р. № 833 «Про ЗНО навчальних досягнень осiб, якi виявили бажання вступати до вищих навчальних закладiв України в 2011 роцi»)

Скільки предметів я можу обрати для складання тестів?

На дане питання ми можемо надати відповідь лише після підписання відповідних нормативно-правових документів.

Скільки предметів необхідно складати для вступу у ВНЗ?

Для конкурсного відбору осіб, які на основі повної загальної середньої освіти вступають до ВНЗ для здобуття освіто-кваліфікаційного рівня бакалавра (спеціаліста, магістра медичного та ветеринарно-медичного спрямувань), зараховуються бали сертифіката УЦОЯО з трьох предметів. Перші та другий предмети є обов’язковими. Третій предмет із зазначених обирається вступником. Один або два конкурсних предмети визначаються як профільні. Для конкурсного відбору осіб, які на основі повної загальної середньої освіти вступають для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, зараховуються бали сертифіката УЦОЯО з двох предметів. Один конкурсний предмет визначається як профільний. Для отримання більш детальної інформації щодо предметів необхідних для вступу звертайтесь в приймальні комісії. (Відповідно до наказу МОНУ від 19.10.2010 р. №961 «Про затвердження Умов прийому до вищих навчальних закладів України»).

Якщо під час реєстрації абітурієнт знаходиться за межами країни?

На дане питання ми можемо надати відповідь лише після підписання відповідних нормативно-правових документів.


Чи зараховуються результати ЗНО як ДПА у 2011 р.?

Результати ЗНО зараховуються тільки як вступні випробування до вищих навчальних закладів за освiтньо-професiйними програмами підготовки молодшого спецiалiста та бакалавра. (Відповідно до наказу МОНУ від 26.08.2010 р. № 833 «Про ЗНО навчальних досягнень осiб, якi виявили бажання вступати до вищих навчальних закладiв України в 2011 роцi»)

Якою мовою можна проходити тестування?

За винятком тестів із української мови та літератури, російської мови, англійської, німецької, іспанської та французької мов, усі тестові зошити можуть бути перекладені мовами національних меншин (кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською за бажанням). (Відповідно до наказу МОНУ від 26.08.2010 р. № 833 «Про ЗНО навчальних досягнень осiб, якi виявили бажання вступати до вищих навчальних закладiв України в 2011 роцi»)

Які документи потрібно мати при собі для проходження на пункт тестування?

На дане питання ми можемо надати відповідь лише після підписання відповідних нормативно-правових документів.

Чи можна для вступу до ВНЗ у 2011 р. подавати сертифікати 2008-2010 рр.?

Вступники мають право подавати сертифікат УЦОЯО, виданий у 2011 році, або сертифікати чи їх дублікати за 2008, або 2009, або 2010 роки. (Відповідно до наказу МОНУ від 19.10.2010 р. №961 «Про затвердження Умов прийому до вищих навчальних закладів України»).

Як можна отримати дублікат сертифіката ЗНО 2010 року у разі його втрати або пошкодження?

Для отримання дубліката сертифіката потрібно подати до Сімферопольського регіонального центру оцінювання якості освіти заяву про виготовлення дубліката сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання. До заяви необхідно додати: копію паспорта або свідоцтва про народження, на підставі яких відбувалася реєстрація для участі в тестуванні; квитанцію про відшкодування витрат на виготовлення дубліката сертифіката; дві фотокартки розміру 3х4 см (одна з них вклеюється до заяви); два пластикових файли формату А4 для зберігання документів; зіпсований сертифікат або копію втраченого (якщо такі є). Розгляд заяв абітурієнтів здійснюється у термін, визначений чинним законодавством. Дублікати сертифікатів виготовляються за рахунок коштів заявників та видаються абітурієнту або його довіреній особі. Детальна інформація з цього питання розміщена на сайті СРЦОЯО (www.crimeatest.org.ua)
 
Якщо у сертифікаті ЗНО 2010 року була допущена помилка під час реєстрації?

У разі виявлення помилок у сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання 2010 року необхідно його повторно виготовити. Для отримання сертифіката потрібно подати до Сімферопольського регіонального центру оцінювання якості освіти заяву про повторне виготовлення сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання. До заяви необхідно додати: копію паспорта або свідоцтва про народження, на підставі яких відбувалася реєстрація для участі в тестуванні; квитанцію про відшкодування витрат на повторне виготовлення сертифіката; дві фотокартки розміру 3х4 см (одна з них вклеюється до заяви); два пластикових файли формату А4 для зберігання документів; сертифікат, що замінюється. Разом із новим сертифікатом абітурієнтові регіональним центром оцінювання якості освіти надається довідка про внесення змін до реєстраційної картки та повторне виготовлення сертифіката. Розгляд заяв абітурієнтів здійснюється в термін, визначений чинним законодавством. Дублікати сертифікатів повторно виготовляються за рахунок коштів заявників та видаються абітурієнту або його довіреній особі. Детальна інформація з цього питання розміщена на сайті СРЦОЯО (www.crimeatest.org.ua)
 
Як можна отримати дублікат сертифіката ЗНО 2008 та 2009 року у разі його втрати або пошкодження?

Для отримання дубліката сертифіката 2008 або 2009 років потрібно подати до Українського центру оцінювання якості освіти заяву про виготовлення дубліката сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання. До заяви необхідно додати копію паспорта або свідоцтва про народження, на підставі яких відбувалася реєстрація для участі в тестуванні, квитанцію про відшкодування витрат на виготовлення дубліката сертифіката, зіпсований сертифікат або копію втраченого (якщо такі є). Дублікати сертифікатів виготовляються за рахунок коштів заявників та надсилаються їм поштою на адресу, зазначену в заяві. Детальна інформація з цього питання розміщена на сайті СРЦОЯО (www.crimeatest.org.ua)

Які строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання в ВНЗ на денну форму навчання?

Початок прийому заяв та документів у ВНЗ для денної форми навчання 1 липня 2011 року. Закінчення прийому заяв: - для осіб, які для вступу мають проходити творчі конкурси у ВНЗ – 17 липня 2011 року; - для осіб, які мають складати вступні іспити у ВНЗ (у разі наявності у них такого права) – 22 липня 2011 року; - для осіб, які вступають виключно на підставі сертифікатів УЦОЯО – 31 липня 2011 року. (Відповідно до наказу МОНУ від 19.10.2010 р. №961 «Про затвердження Умов прийому до вищих навчальних закладів України»).

Якщо я брав участь у ЗНО у 2008 та 2009 року, але так і не отримав сертифікат ЗНО?

Особи, яки брали участь у ЗНО 2009 року але не отримали сертифікат ЗНО 2009 для отримання сертифіката мають звернутися до Сімферопольського регіонального центру з документом, що посвідчує особу. Особи, яки брали участь у ЗНО 2008 року але не отримали сертифікат ЗНО 2008, мають звернутися до УЦОЯО для отримання дубліката сертифіката, так як неотримані сертифікати ЗНО 2008 року були знищені.

Які строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання в ВНЗ на заочну форму навчання?

Для отримання більш детальної інформації треба звертатися до ВНЗ, в який ви збираєтесь вступати. Але строки прийому заяв та документів на навчання без відриву від виробництва (вечірнє, заочне, екстернат) повинні становити не більше 30 днів. (Відповідно до наказу МОНУ від 19.10.2010 р. №961 «Про затвердження Умов прийому до вищих навчальних закладів України»).

Якщо у мене кількість балів з одного предмета нижче 124 балів, я можу приймати участь у конкурсному відборі?

Якщо кількість балів з одного з профільного загальноосвітнього предмета нижче 124 балів, вступник не допускається до участі у конкурсному відборі для вступу на навчання. Але ВНЗ за рішенням приймальної комісії допускає до участі у конкурсному відборі для вступу на навчання вступника, який подає сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти, кількість балів якого з одного з непрофільних загальноосвітніх предметів, визначених правилами прийому до вищого навчального закладу, нижче 124 балів, за умови, якщо кількість балів з профільного загальноосвітнього предмета, зазначена у сертифікаті, становить не нижче 170 балів. (Відповідно до наказу МОНУ від 19.10.2010 р. №961 «Про затвердження Умов прийому до вищих навчальних закладів України»).

Чи можна приймати участь у конкурсі за результатами вступних екзаменів?

Усі вступники повинні приймати участь у зовнішньому незалежному оцінюванні, за виключенням деяких категорій людей, які мають право брати участь у конкурсі за результатами вступних екзаменів, за результатами ЗНО чи за результатами співбесіди. Право брати участь у конкурсі тільки за результатами вступних екзаменів з конкурсних предметів у ВНЗ в разі їх неучасті у рік вступу в зовнішньому незалежному оцінюванні мають: - військовослужбовці Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також правоохоронних органів спеціального призначення та Державної спеціальної служби транспорту, які проходять військову строкову службу, - при вступі на денну форму навчання до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів ВНЗ; - громадяни України, звільнені зі строкової військової служби в рік вступу до ВНЗ; - військовослужбовці рядового, сержантського та старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, - при вступі на заочну форму навчання; - особи, що мають захворювання, вказані в переліку захворювань, що можуть бути перешкодою для проходження громадянами зовнішнього незалежного оцінювання, встановленому МОНУ та Міністерством охорони здоров’я України, для яких УЦОЯО не може забезпечити проходження незалежного зовнішнього оцінювання навчальних досягнень. Право брати участь у конкурсі за результатами вступних екзаменів з конкурсних предметів у ВНЗ або за результатами зовнішнього незалежного оцінювання за їх вибором мають: - особи з обмеженими фізичними можливостями (інваліди І та ІІ груп, діти-інвалиди); - особи, які здобули повну середню освіту у 2007 році і раніше; - громадяни України, які в рік вступу здобули повну загальну середню освіту за кордоном. Також особи, яким Законом України «про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» надане таке право, можуть бути зараховані до ВНЗ за результатами співбесіди. (Відповідно до наказу МОНУ від 19.10.2010 р. №961 «Про затвердження Умов прийому до вищих навчальних закладів України»).

Чи існують пільги при вступі для учасників учнівських олімпіад?

Призерам (особам, нагородженим дипломами I - III ступенів) IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів та призерам (особам, нагородженим дипломами I - III ступенів) III етапу Всеукраїнських конкурсів - захистів науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України до конкурсного бала при вступі на основі повної загальної середньої освіти зараховується додатковий бал за умови, якщо вони вступають на напрями підготовки, для яких профільним є вступне випробування з предмета, з якого вони є призерами. Величина додаткового бала встановлюється: особам, нагородженим дипломами I ступеня, – 50 балів; особам, нагородженим дипломами IІ ступеня, – 40 балів; особам, нагородженим дипломами IІІ ступеня, – 30 балів. Додатковий бал зараховується лише за одною з перелічених вище підстав. Поширюється також на учасників міжнародних олімпіад. (Відповідно до наказу МОНУ від 19.10.2010 р. №961 «Про затвердження Умов прийому до вищих навчальних закладів України»).

Чи можна бути зарахованим до вищого навчального закладу поза конкурсом?

Поза конкурсом можуть бути зараховані декілька категорій людей, до них відносяться: - особи, яким відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» надане таке право; - діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також особи з їх числа віком від 18 до 23 років відповідно до постанови КМУ від 05.04.94 № 226 «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування» (зі змінами); - інваліди I та II груп та діти-інваліди віком до 18 років, яким не протипоказане навчання за обраним напрямом (спеціальністю), відповідно до Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»; - особи, яким відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» надане таке право; - особи, яким відповідно до Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці» надане таке право; - діти, чиї батьки загинули або стали інвалідами на вугледобувних підприємствах, при вступі на навчання за гірничими спеціальностями відповідно до Указу Президента України від 19.05.99 № 524 «Про державну допомогу дітям, які вчаться за гірничими спеціальностями і чиї батьки загинули або стали інвалідами на вугледобувних підприємствах»; - діти військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань, працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов’язків, відповідно до Указу Президента України від 21.02.2002 № 157 «Про додаткові заходи щодо посилення турботи про захисників Вітчизни, їх правового і соціального захисту, поліпшення військово-патріотичного виховання молоді»; - члени сімей шахтарів та гірничорятувальників, які загинули внаслідок аварії на орендному підприємстві «Шахта імені О.Ф. Засядька» (постанова КМУ від 09.01.2008 № 6). Кількість місць установлюється приймальною комісією ВНЗ за погодженням з МОНУ і не повинна бути більше 25 відсотків обсягу державного замовлення з кожного напряму підготовки (спеціальності), доведеного ВНЗ. У випадку встановлення такої квоти зарахування осіб відбувається за конкурсом відповідно до конкурсного бала вступника. (Відповідно до наказу МОНУ від 19.10.2010 р. №961 «Про затвердження Умов прийому до вищих навчальних закладів України»).


Хто має право на першочергове зарахування до ВНЗ?

Право на першочергове зарахування до вищих навчальних закладів мають: - особи, яким відповідно до Закону України «Про охорону дитинства» надане таке право; - особи, яким відповідно до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» надане таке право при вступі до вищих військових навчальних закладів та військових підрозділів вищих навчальних закладів; - особи, яким відповідно до Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» надане таке право; - особи, які проживають на території населеного пункту, якому відповідно до Закону України «Про статус гірських населених пунктів в Україні» надано статус гірського; - особи, яким відповідно до Указу Президента України від 21.02.2002 № 157 «Про додаткові заходи щодо посилення турботи про захисників Вітчизни, їх правового і соціального захисту, поліпшення військово-патріотичного виховання молоді» надане таке право; - особи, яким відповідно до Указу Президента України від 12.09.2007 № 849 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 4 вересня 2007 року «Про основні напрями фінансового забезпечення заходів щодо підвищення життєвого рівня населення у 2008 році» надане таке право; - випускники старшої школи (повна загальна середня освіта), нагороджені золотою або срібною медаллю, при вступі на основі повної загальної середньої освіти; - випускники основної школи, які мають свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою (при вступі на навчання на основі базової загальної середньої освіти); - вступники, яким це право визначено правилами прийому до вищого навчального закладу. Це право надається за інших рівних умов за черговістю. (Відповідно до наказу МОНУ від 19.10.2010 р. №961 «Про затвердження Умов прийому до вищих навчальних закладів України»).

За яким принципом формується рейтинговий список?

Рейтинговий список вступників формується за категоріями в такій послідовності: - вступники, які мають право на зарахування поза конкурсом; - вступники, рекомендовані до зарахування за результатами співбесіди; - учасники міжнародних олімпіад; - вступники, які зараховуються за конкурсом. До рейтингового списку не включаються вступники, рекомендовані до зарахування на місця цільового прийому. (Відповідно до наказу МОНУ від 19.10.2010 р. №961 «Про затвердження Умов прийому до вищих навчальних закладів України»).
Категорія: Корисна інформація | Додав: Admin (05.04.2011)
Переглядів: 2103 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Категорії розділу

Корисна інформація [8]
Корисна інформація

Валюта


Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2018 |