Пошук

Календар

«  Липень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Архів записівХВПУСД
 Четвер, 26.04.2018, 11:35
  
Головна » 2014 » Липень » 25 » Триває набір учнів у ДНЗ "Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну!"
10:29
Триває набір учнів у ДНЗ "Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну!"

        До 01 вересня 2014 року триває набір учнів у ДНЗ "Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну"  на базі 9 класів: за професіями "Кравець. Закрійник", "Нянька. Гувернер. Соціальний робітник", "Оператор комп’ютерного набору . Касир (в банку)"  та за професією "Штукатур. Лицювальник-плиточник. Маляр" на базі 11 класів. Нагадуємо, що навчання безкоштовне, учні отримують стипендію та забезпечуються гуртожитком.

      Шановний друже, сьогодні ти стоїш на порозі дорослого життя і тобі необхідно вирішити найскладніше та найголовніше питання у твоєму житті: "Ким бути? Яку професію обрати?". Наш навчальний заклад тобі допоможе адже саме ми безкоштовно (!) навчаємо таким цікавим, перспективним і затребуваним на ринку праці професіям, як:

КРАВЕЦЬ - професіонал, що займається виготовленням швейних виробів (верхнього одягу, легких суконь, білизни, трикотажних виробів) індивідуальним методом. Робочі операції кравця, освоєні в процесі виготовлення одягу, підрозділяються на ручні, машинні і волого-теплові.
Кравець також розбирається в пристрої машин і пристосувань, якими він користається, знає правила їхньої експлуатації, регулювання і налагодження, а також правила техніки безпеки.

Зазвичай кравці працюють у бригаді разом із закрійником і швачками. У випадку коли кравець працює індивідуально, він виконує і роботу закрійника (розробка креслення виробу-викрійки і розкрій тканини). У процесі спілкування з клієнтом (замовником) кравець повинний дати кваліфіковану пораду щодо вибору фасона, підбору матеріала, що найбільш вдало будуть пасувати замовнику.

Ринок праці Кравці працюють на підприємствах швейної промисловості, в ател'є, салонах, у невеликих приватних фірмах, як приватні підприємці, як викладачі спеціальності в освітніх установах. Затребуваність на ринку праці висока. Має місце постійний попит на працівників швейної промисловості.

Професійна спрямованість - художній образ, техніка (сполучення реалістичного й артистичного професійних типів).
Домінуючі інтереси - образотворче мистецтво, сфера обслуговування.
Необхідні якості: координація, колірна чутливість, тактильна чутливість, гарний окомір, художній смак, уява, конструкторські здібності, акуратність, терплячість, посидючість, комунікативні навички, художній смак.
Спорідненні професії: закрійник, модел'єр-конструктор, швачка.
ЗАКРІЙНИК – майстер, який допомагає обрати фасон моделі одягу  відповідно до тенденцій моди, індивідуальних особливостей фігури, віку і зовнішності замовника, а також пошивних властивостей тканини; здійснює розкрій матеріалів відповідно до зроблених  вимірів для пошиття чи ремонту одягу.

Ринок праці Кравці мають можливість працювати на швейних підприємствах відкритого та закритого типу (наприклад, у Херсонській області -  ООО «Таврія Стиль»,  ХУВП «Утог»,  ПрАТЦШФ «Юність»)  та ательє (наприклад, у Херсоні - ПП  «Натуся» , ПП «Військове ательє» та ін.)

Перспективи Особи, що закінчили професійно-технічні навчальні заклади, мають повну загальну се­редню освіту, можуть продовжити своє на­вчання у вищих навчальних закладах.Після закінчення технікуму можна стати технологом, інституту — інженером-технологом, художником-модельєром.Крім того, випускники училища можуть навчатися в Київському університеті технологій та дизайну та Харківській інженерно-педагогічній академії.Досвідчені закрійники можуть займатися індивідуальною трудовою діяльністю, очолювати приватне мале підприємство. Випускники училищ очолюють швейні підприємства, ательє.

Споріднені професії швачка, кравець,  закрійник – модельєр.

СОЦІАЛЬНИЙ РОБІТНИК – професіонал, що виконує комплекс робіт щодо догляду за пенсіонерами, інвалідами та одинокими непрацездатними громадянами похилого віку і, зважаючи на їх немічність, інвалідність або хворобу, надає послуги, передбачені договором, який укладено між одиноким непрацездатним громадянином і підприємством, де працює соціальний робітник.

Ринок праці Соціальні робітники  працюють у соціальних службах, у  лікарнях, у будинках для людей похилого віку.

Перспективи  Потреба в соцпрацівниках постійно зростає: що розвиненіше суспільство, то більше уваги приділяють у ньому соціальним проблемам. Професіонали є посередниками між простими людьми і представниками влади, допомагаючи знаходити взаєморозуміння і шляхи усунення проблем, що накопичилися. Творіть добро — і воно обов’язково до вас повернеться!


Споріднені професії
• соціальний педагог;
• сестра з догляду.

ГУВЕРНЕР – це професіонал, що у приватному порядку допомагає батькам у вихованні і догляді за дітьми, сприяє фізичному, розумовому та духовному розвитку дитини.

Характер роботи Гувернер – професія, сповнена світлом, добром і любов'ю, усвідомленням справжніх життєвих цінностей. Гувернер навчає дітей рахувати, читати, писати, організовує для них ігри, розповідає казки, цікаві історії, тому він повинен бути зібраним, організованим, терплячим, емоційно врівноваженим.  Повинен знати вікову та соціальну психологію, педагогіку, основи медичних знань, професійну етику, бути комунікативною, широко освіченою, ерудованою людиною, бути здатним до співпереживання.

Гувернер – не тільки професія, гувернер – це стан душі. Він дивиться на світ очима дитини, виховує з позиції світу дитини. Виявляє ніжність і вимогливість, дивується і засмучується, радіє і сприймає довкілля разом із дитиною.

Ринок праці        Працює   у сім’ях.  На ринку праці послуги кваліфікованого гувернера мають постійний попит.

Перспективи Особи, що закінчили професійно-технічні навчальні заклади, мають повну загальну се­редню освіту, можуть продовжити своє на­вчання у вищих навчальних закладах.  Перспективи професійного росту гувернера залежать в першу чергу від рівня кваліфікації та  таких факторів як володіння іноземними мовами, сучасними інформаційними технологіями тощо.

Споріднені професії  вихователь; вчитель початкових класів

КАСИР (В БАНКУ) – це працівник  який завідує прийомом і видачею грошей, цінних паперів, управляє грошовою касою, продає квитки. Назва професії прийшло до нас із Західної Європи, де, в свою чергу, воно взяло початок від італійського слова cassa - «ящик». В залежності від специфіки роботи, виділяються банківські касири, валютні касири, продавці-касири, працівники квиткових кас, касири-бухгалтери.

Ринок праці Галузеві та регіональні потреби господарства та банківських структур щодо відповідної професії постійні, у зв'язку з розвитком в Україні банківської діяльності. Ризик безробіття -мінімальний. Найбільші банки Херсонської області: Приватбанк, Райфайзен банк Аваль, Західінкомбанк, Ощадбанк  тощо.

Перспективи  Заробітна плата касира досить висока. У державних структурах її рівень визначається відповідно до штатного розкладу. У приватному секторі вона обумовлюється контрактом, що складається під час прийому на роботу. Вірогідність працевлаштування за спеціальністю "касир банку" після закінчення навчання - висока. Ризик безробіття - мінімальний.

Споріднені професії  касир на підприємствах, установах, організаціях; контролер-касир ощадного банку; касир багажний, квитковий, товарний; касир обмінних пунктів.

ФЛОРИСТ – майстер, який допомагає обрати потрібний букет до свята, виготовляє різноманітні квіткові композиції для прикрашення свят та інтер’єрів, враховуючи індивідуальні вимоги і уподобання клієнтів.

 Ринок праці Флористи мають можливість працювати на квіткових підприємства відкритого та закритого типу (наприклад, у Херсоні - ПП Степанова О. Д. Магазин «Квіти -Пролісок», ПП Кирій О. А. Магазин «Едем- Декор», ПП Кордяк С. І. магазин «Жасмін», ПП Прудченко С. В. магазин «Шерхан»  та ін.)

Перспективи  Досвідчені флористи можуть займатися індивідуальною трудовою діяльністю, очолювати приватне мале підприємство.

Споріднені професії  квітникар, фітодизайнер, ландшафтний дизайнер.

ШТУКАТУР. Предмети його діяльності —   внутрішня і зовнішня обробна штукатурка і всі штукатурні     прикраси. Художній смак  особливо затребуваний  сьогодні, коли забудовник розраховує на декоративну обробку приміщення. Штукатур отримує робочий розчин в готовому вигляді або готує його сам, що вимагає знання властивостей   речовин і добавок. Останнім часом арсенал засобів штукатура поповнився полімерними матеріалами. Штукатур повинен постійно знайомитися з новими матеріалами і способами їх застосування.

 ЛИЦЮВАЛЬНИК-ПЛИТОЧНИК. Домінуючі види діяльності: проведення різноманітних підготовчих робіт:а) приготування розчину;

б) підготовка облицювальної поверхні; в) промивка фанерованих поверхонь і т. д.; виконання простих облицювальних робіт (облицьовування прямих поверхонь); виконання складних облицювальних робіт (облицьовування криволінійних поверхонь, колон, пілястрів і т.д.); виконання декоративного облицьовування.

Області застосування професійних знань: будівництво; ремонти осель; реставраційні роботи. 

МАЛЯР.  Робота маляра часто починається з олівця і фарб. Саме так ідеї і можливості оформлення постають у своєму первинному варіанті. Цей перший ескіз служить орієнтиром і дає впевненість при виконанні подальшої роботи. Маляр мислить в трьох вимірюваннях. Він оформляє приміщення, варіюючи колірне рішення і матеріали для обробки стелі, стін і підлоги так, щоб люди могли оптимально добре себе відчувати в цих приміщеннях.  Таку роботу не можна виконати, лише пофарбувавши   стіни приміщення. Маляр перевіряє основи, ремонтує їх. Він підбирає відповідні матеріали, пропонує колірне рішення і консультує клієнта.  Маляр знає, як можна захистити метали від іржі, дерево і інші матеріали від гниття і розпаду, удома за допомогою теплоізоляції від втрати тепла, складські контейнери від витоку небезпечних речовин.

Майстерно оформлені внутрішні приміщення, окремі предмети, фасади, споруди в цілому втрачають з часом свій первинний вигляд, форму. Для цих робіт він повинен володіти спеціальними технологіями, такими, як позолота, виконання фресок, забарвлення ліпнини, техніка обробки під мармур.

Технологія робіт маляра вимагає уміння користуватися не тільки такими інструментами, як кисті, драбини, ножиці, шпалерний стіл, але і електричними, допоміжними пристосуваннями, наприклад компресорами, фарборозпилювачами, електроінструментами і т.д.

Переглядів: 388 | Додав: ХВПУСД | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Валюта


Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2018 |