Пошук

Календар

«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Архів записівХВПУСД
 Понеділок, 25.09.2017, 02:47
  
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ХЕРСОНСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ СЕРВІСУ ТА ДИЗАЙНУ»

 

 

ЗВІТ

ДИРЕКТОРА  ДНЗ «ХВПУСД»

ОГДАНЕЦЬ ТЕТЯНИ ВАСИЛІВНИ

3А 2009-2014 НАВЧАЛЬНІ РОКИ

 

«Лідер – той, хто має перспективне бачення,

передбачає майбутнє, працює над шляхами

покращення того, що зараз дає плоди»

                                        П. Друкера

 

Шановні колеги, працівники училища!

На підставі контракту з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту, який завершується у грудні 2014  року я  повинна за 2 місяці до закінчення терміну контракту доповісти,  як ми з Вами  спрацювали за 5 років  під моїм керівництвом.  Я працюю на посаді директора ДНЗ «Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну» від його утворення  з 2009 року. Як директор училища у своїй діяльності протягом звітного періоду я керувалася законодавством України, Статутом училища, колективним договором, умовами контракту, посадовими обов’язками директора та іншими нормативними актами, що регламентують роботу професійно-технічного навчального закладу.

У 2009 році мною розроблено програму розвитку навчального закладу, спрямовану на створення стійкого позитивного іміджу навчального закладу в освітньому середовищі професійно-технічних навчальних закладів. Програма  відображає актуальний стан училища та перспекти­ви його розвитку, включає нові концепції, нові теорії і передбачає моніторинг та прогнозування потреб ринку праці нашого регіону у робітничих кадрах з метою відповідного формування контингенту учнів училища. Пріоритетними напрямками розвитку закладу я визначила:

 оновлення змісту навчально-виховного процесу;

 оновлення, модернізація, зміцнення навчально-матеріальної бази училища;

робота над удосконаленням впровадження у навчальний процес нових сучасних, матеріалів, освітніх та виробничих технологій;

 підвищення якості підготовки робітничих кадрів за високими кваліфікаційними розрядами;

 співпраця з соціальними партнерами, роботодавцями;

 робота над удосконаленням стандартів професійної підготовки, оновленням змісту, комплексно-методичного забезпечення предметів, професій згідно з Державними стандартами ПТО;

робота над покращенням умов праці та проживання учасників навчально-виховного процесу;

 робота з інформатизації освітнього навчально-виховного процесу;

інноваційна діяльність училища.

За 5 років нами зроблено багато кроків вперед щодо реалізації пріоритетних напрямків розвитку навчального закладу.  Здійснюється підготовка кваліфікованих робітників з нових професій, робітників високого рівня кваліфікації,  модернізовано навчальну та матеріально-технічну бази кабінетів, лабораторій, майстерень. В навчальний процес впроваджено нову комп’ютерну техніку, підключено до мережі ІНТЕРНЕТ навчальні кабінети, майстерні, гуртожиток, бухгалтерію, бібліотеку. Придбано нове обладнання, інструменти, матеріали для професійного  навчання, що відкрило нові перспективи у вдосконаленні професійної підготовки майбутніх кваліфікованих робітників. Розроблені та впроваджуються проект училища «Плекаємо громадян».

Це та інше я і хочу висвітлити у своєму звіті.

 

 

 


Валюта


Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2017 |